Oferta dla firm

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, ekskluzywne miejsce do spotkań biznesowych, bankietów, koncertów i prezentacji oraz innych form rozrywki, przeznaczonych dla wymagających Klientów. Gwarantujemy kompleksową organizację imprezy, począwszy od doskonałej kuchni, oprawy muzycznej, poprzez profesjonalną obsługę i możliwość dodatkowych atrakcji : kręgle, konkursy, karaoke. Żaden Klub w okolicy nie zapewni Wam takiej jakości usług.

 

Klub NNN to przestronne, nowoczesne i ekskluzywne wnętrz z niepowtarzalną atmosferą. Składa się on z części tanecznej, restauracji, baru oraz strefy VIP . Dysponujemy nowoczesnym nagłośnieniem, sprzętem audiowizualnym oraz przestrzenią, którą można w dowolny sposób aranżować. Zorganizujemy każdą imprezę czy spotkanie. Zapewnimy profesjonalną obsługę barmańską, kelnerską i dyskretną ochronę. Przygotujemy dla Państwa najlepsze dania z bogatej oferty restauracji.

 

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą. Gwarantujemy doskonałą zabawę i miły pobyt w naszym klubie.

Zapraszamy do współpracy.

Realizacja: rychlak.design